Dečja manifestacija „Pesnička štafeta” trajaće u periodu od 27. 3. 2017. do 7. 4. 2017. god. Poseta gostujućeg pesnika realizovaće se prema sledećem rasporedu:

 

PONEDELJAK, 27. 3. 2017. godine

1. OŠ „SONJA MARINKOVIĆ”, ZRENJANIN

2. OŠ „ĐURA JAKŠIĆ”, ZRENJANIN

3. OŠ „BRATSTVO”, ARADAC

4. OŠ „SVETOZAR MARKOVIĆ TOZA”, ELEMIR

5. OŠ „SVETOZAR MARKOVIĆ TOZA”, TARAŠ

6. OŠ „DR BOŠKO VREBALOV”, MELENCI

7. OŠ „1. OKTOBAR”, BAŠAID

UTORAK, 28. 3. 2017. godine

1. OŠ „DR JOVAN CVIJIĆ”, ZRENJANIN

2. OŠ „DR ALEKSANDAR SABOVLJEV”, EČKA

3. OŠ „BRANKO ĆOPIĆ”, LUKIĆEVO

4. OŠ „UROŠ PREDIĆ”, ORLOVAT

5. OŠ „MLADOST”, TOMAŠEVAC 

6. OŠ „1. OKTOBAR”, BOTOŠ

7. OŠ „JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ”, ZRENJANIN

SREDA, 29. 3. 2017. godine

1. OŠ „DOSITEJ OBRADOVIĆ”, ZRENJANIN

2. OŠ „MILAN STANČIĆ UČA”, KUMANE

3. OŠ „DOSITEJ OBRADOVIĆ”, BOČAR

4. OŠ „DR ĐORĐE JOANOVIĆ”, NOVO MILOŠEVO

5. OŠ „JOSIF MARINKOVIĆ”, NOVI BEČEJ

6. OŠ „MILOJE ČIPLIĆ”, NOVI BEČEJ

ČETVRTAK, 30. 3. 2017. godine

1. OŠ „2. OKTOBAR”, ZRENJANIN

2. OŠ „ĐURA JAKŠIĆ”, PERLEZ

3. OŠ „STEVAN KNIĆANIN”, KNIĆANIN

4. OŠ „SVETOZAR MILETIĆ”, TITEL, VILOVO

5. OŠ „SVETOZAR MILETIĆ”, LOK

6. OŠ „SVETOZAR MILETIĆ”, GARDINOVCI

PETAK, 31. 3. 2017. godine

1. OŠ „ŽARKO ZRENJANIN”, ZRENJANIN 

2. OŠ „SLAVKO RODIĆ”, LAZAREVO

3. OŠ „PETAR KOČIĆ”, B. DESPOTOVAC

4. OŠ „IVO LOLA RIBAR”, SUTJESKA

5. OŠ „SLAVKO RODIĆ”, KRAJIŠNIK

6. OŠ „STEVAN ALEKSIĆ”, JAŠA TOMIĆ

7. OŠ „ALEKSA ŠANTIĆ”, SEČANJ

PONEDELJAK, 3. 4. 2017. godine

1. OŠ „JOVAN DUČIĆ”, KLEK

2. OŠ „SVETI SAVA”, R. TOPOLOVAC

3. OŠ „ĐORĐE KOŽBUH”, TORAK

4. OŠ „ĐURA JAKŠIĆ”, MEĐA

5. OŠ „MILOŠ CRNJANSKI”, SRPSKI ITEBEJ

6. OŠ „VUK KARADŽIĆ”, ZRENJANIN

UTORAK, 4. 4. 2017. godine

1. OŠ „SVETI SAVA”, ŽITIŠTE

2. OŠ „ĐURA JAKŠIĆ”, BANATSKI DVOR

3. OŠ „PETAR KOČIĆ”, ČESTEREG

4. OŠ „ADI ENDRE”, TORDA

5. OŠ „NIKOLA TESLA”, BANATSKO KARAĐORĐEVO

6. OŠ „ĐURA JAKŠIĆ”, SRPSKA CRNJA

   OŠ „BRANKO RADIČEVIĆ”, ALEKSANDROVO

   OŠ „STANKO KRSTIN”, RADOJEVO

   OŠ „4. OKTOBAR”, VOJVODA STEPA

SREDA, 5. 4. 2017. godine

1. OŠ „VUK KARADŽIĆ”, KONAK

2. OŠ „ŽARKO ZRENJANIN”, BOKA

3. OŠ „BRAĆA STEFANOVIĆ”, NEUZINA

4. OŠ „VELJKO ĐURIČIN”, JARKOVAC

5. OŠ „SERVO MIHALJ”, MUŽLJA

6. OŠ „PETAR PETROVIĆ NJEGOŠ”, ZRENJANIN

ČETVRTAK, 21. 4. 2016. godine

1. OŠ „SVETI SAVA”, STAJIĆEVO

2. OŠ „BRATSTVO JEDINSTVO”, BELO BLATO

3. OŠ „DOSITEJ OBRADOVIĆ”, FARKAŽDIN

4. OŠ „BRANKO RADIČEVIĆ”, ČENTA

5. OŠ „9. MAJ”, ZRENJANIN

 

Program završne svečanosti Pesničke štafete održaće se 7. 4. 2017.  godine, u 11 časova, u sali Kulturnog centra.