Dečja manifestacija „Pesnička štafeta” trajaće u periodu od 11. 4. 2016. do 22. 4. 2016. god. Poseta gostujućeg pesnika realizovaće se prema sledećem rasporedu:

 

PONEDELJAK, 11. 4. 2016. godine

1. OŠ „ĐURA JAKŠIĆ”, BANATSKI DVOR

2. OŠ „PETAR KOČIĆ”, ČESTEREG

3. OŠ „ADI ENDRE”, TORDA

4. OŠ „1. OKTOBAR”, BAŠAID

5. OŠ „ĐURA JAKŠIĆ”, SRPSKA CRNJA

   OŠ „BRANKO RADIČEVIĆ”, ALEKSANDROVO

   OŠ „STANKO KRSTIN”, RADOJEVO

   OŠ „4. OKTOBAR”, VOJVODA STEPA

6. OŠ „PETAR PETROVIĆ NJEGOŠ”, ZRENJANIN

UTORAK, 12. 4. 2016. godine

1. OŠ „DOSITEJ OBRADOVIĆ”, ZRENJANIN

2. OŠ „ĐURA JAKŠIĆ”, ZRENJANIN

3. OŠ „BRATSTVO”, ARADAC

4. OŠ „SVETOZAR MARKOVIĆ TOZA”, ELEMIR

 

5. OŠ „SVETOZAR MARKOVIĆ TOZA”, TARAŠ

6. OŠ „DR BOŠKO VREBALOV”, MELENCI

SREDA, 13. 4. 2016. godine

1. OŠ „1. OKTOBAR”, BOTOŠ

2. OŠ „MLADOST”, TOMAŠEVAC 

3. OŠ „UROŠ PREDIĆ”, ORLOVAT

4. OŠ „BRANKO ĆOPIĆ”, LUKIĆEVO

5. OŠ „DR ALEKSANDAR SABOVLJEV”, EČKA

6. OŠ „DR JOVAN CVIJIĆ”, ZRENJANIN

ČETVRTAK, 14. 4. 2016. godine

1. OŠ „2. OKTOBAR”, ZRENJANIN

2. OŠ „ĐURA JAKŠIĆ”, PERLEZ

3. OŠ „STEVAN KNIĆANIN”, KNIĆANIN

4. OŠ „SVETOZAR MILETIĆ”, TITEL, VILOVO

5. OŠ „SVETOZAR MILETIĆ”, LOK

6. OŠ „SVETOZAR MILETIĆ”, GARDINOVCI

PETAK, 15. 4. 2016. godine

1. OŠ „SONJA MARINKOVIĆ”, ZRENJANIN

2. OŠ „MILAN STANČIĆ UČA”, KUMANE

3. OŠ „DOSITEJ OBRADOVIĆ”, BOČAR

4. OŠ „DR ĐORĐE JOANOVIĆ”, NOVO MILOŠEVO

5. OŠ „JOSIF MARINKOVIĆ”, NOVI BEČEJ

6. OŠ „MILOJE ČIPLIĆ”, NOVI BEČEJ

PONEDELJAK, 18. 4. 2016. godine

1. OŠ”SLAVKO RODIĆ”, LAZAREVO

2. OŠ „PETAR KOČIĆ”, B. DESPOTOVAC

3. OŠ „IVO LOLA RIBAR”, SUTJESKA

4. OŠ „SLAVKO RODIĆ”, KRAJIŠNIK

5. OŠ „STEVAN ALEKSIĆ”, JAŠA TOMIĆ

6. OŠ „ALEKSA ŠANTIĆ”, SEČANJ

7. OŠ „VUK KARADŽIĆ”, ZRENJANIN

UTORAK, 19. 4. 2016. godine

1. OŠ „JOVAN DUČIĆ”, KLEK

2. OŠ „SVETI SAVA”, R. TOPOLOVAC

3. OŠ „ĐORĐE KOŽBUH”, TORAK

4. OŠ „ĐURA JAKŠIĆ”, MEĐA

5. OŠ „MILOŠ CRNJANSKI”, SRPSKI ITEBEJ

6. OŠ „SVETI SAVA”, ŽITIŠTE

SREDA, 20. 4. 2016. godine

1. OŠ „VUK KARADŽIĆ”, KONAK

2. OŠ „ŽARKO ZRENJANIN”, BOKA

3. OŠ „BRAĆA STEFANOVIĆ”, NEUZINA

4. OŠ „VELJKO ĐURIČIN”, JARKOVAC

5. OŠ „JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ”, ZRENJANIN

6. OŠ „ŽARKO ZRENJANIN”, ZRENJANIN

7. OŠ „SERVO MIHALJ”, MUŽLJA

ČETVRTAK, 21. 4. 2016. godine

1. OŠ „SVETI SAVA”, STAJIĆEVO

2. OŠ „BRATSTVO JEDINSTVO”, BELO BLATO

3. OŠ „DOSITEJ OBRADOVIĆ”, FARKAŽDIN

4. OŠ „BRANKO RADIČEVIĆ”, ČENTA

5. OŠ „9. MAJ”, ZRENJANIN

 

Program završne svečanosti Pesničke štafete održaće se 22. 4. 2016.  godine, u 11 časova, u sali Kulturnog centra.